Украина: Местные жители протестуют против строительства цинкового завода, опасаясь негативного воздействия на экологию и здоровье людей

Get RSS feed of these results

Все компоненты истории

Статья
26 July 2019

Новий голова ЛОДА закликав тимчасово призупинити будівництво цинкового заводу поблизу Винників

Автор: portal.lviv.ua

Новопризначений голова Львівської ОДА Маркіян Мальський попросив призупинити до парламентських виборів будівництво  заводу гарячого цинкування на території Підберізцівської ОТГ, що поблизу Винників, яке не так давно викликало чималий резонанс серед мешканців навколишніх населених пунктів. А також пообіцяв створити комісію, яка досліджуватиме це будівництво. 

Прочитать весь материал здесь

Статья
26 July 2019

У Винниках протестують проти будівництва цинкового заводу (ВІДЕО)

Автор: plus.lviv.ua

...[М]ешканці вулиці Кільцевої, що у Винниках, проводять акцію протесту проти будівництва цинкового заводу. Про це на своїй сторінці в соціальних мережах повідомив міський голова Винник Володимир Квурт...Громадських слухань не було або ж їхнє проведення зімітували. Документів на початок будівництва та опис виробництва ніхто не надавав. Екологічну експертизу не проводили. Я зустрічався з представником заводу Екран зі Стрия, який є замовником будівництва і власником цинкового заводу поблизу Винників. Попросив надати документи та привести частину захопленої ділянки Винників до попереднього стану. Наразі жодні документи до Винниківської міської ради не надходили. Вважаю ідею будівництва шкідливого для людей виробництва поблизу помешкань людей неправильною і підтримую дії громадськості проти її реалізації." - написав Володимир Квурт.

Прочитать весь материал здесь